PŘEDNÁŠKY

PŘIJĎTE SE INSPIROVAT DO ZERA

Krásný prostor, který máme nyní pro náš obchod k dispozici a který jsme zatím celý zbožím zaplnit nezvládli, si přímo říkal o to, abychom ho nabídli všem, kdo mají chuť a zájem se navzájem inspirovat, dozvídat se nové věci, sdílet zkušenosti i poznávat nové lidi a obzory.

Proto se pro vás budeme snažit připravovat kratší i delší setkání s lidmi, kteří mají co říct a předat, kteří nás mohou nečekaně obohatit, poradit, pobavit, či dokonce nakopnout novým směrem.

Pokud víte o někom, kdo tomuto popisu odpovídá, a byli byste rádi, aby se o něm dozvěděli i ostatní, napište nám svůj tip na e-mail jhzero@seznam.cz.

Pokud sami hledáte prostor, kde byste uspořádali přednášku či povídání pro cca 20 osob, rádi vám náš prostor po dohodě poskytneme.


Chcete dostávat informace o chystaných přednáškách včas?

Registrujte se k odběru našeho newsletteru.


Vzhledem k současné epidemilogické situaci, kterou průběžně sledujeme, je samozřejmě možné, že se termíny přednášek upraví. Nicméně budeme rádi, když se i přesto přihlásíte na přednášku, která vás zajímá.

Budeme tak vědět, že je o téma zájem, a následně vás budeme včas o všech změnách informovat.

Děkujeme.

datum bude určeno později od 17:00 hod

ZDRAVÉ VLASY BEZ ŠAMPONU

O tzv. no poo metodě (zkratka od no shampoo - bez šamponu) již slyšíme nějaký ten čas. Sem tam se k nám dostane zpráva, že si někdo myje vlasy jenom moukou nebo žloutky či co... ale jak je to doopravdy? Pokud vám vadí, co všechno obsahují běžné šampony, nebo jste se dostali již na hranu používání přírodních šamponů, či máte prostě jen chuť zkusit něco nového, přijďte si popovídat s Šárkou Polaneckou, která se metodě no poo věnuje již 6 let.


14. 12. 2020 od 18:00 hod

DUŠEVNÍ A DUCHOVNÍ PŘÍČINY STRAVOVACÍCH NÁVYKŮ

Jídlo v našem životě hraje nezaměnitelnou roli. Je jednou ze základních lidských potřeb, bez jejíhož naplnění bychom těžko přežili. Pro někoho se ale potrava stává závislostí a pro jiného naopak nepříjemnou součástí života. Jídlo je spojeno s mnoha psychickými poruchami, které mnohdy ohrožují lidské životy. Nadváha, podváha, anorexie, bulimie...vše má jednoho společného původce - naši hlavu. Pojďme společně odhalit možné příčiny těchto problémů. Do tajů psychologického a duchovního pozadí našich stravovacích návyků nás zasvětí Bc. Lenka Zelinová (Votavová).