Přednášky

PŘIJĎTE SE INSPIROVAT DO ZERA

Krásný prostor, který máme nyní pro náš obchod k dispozici a který jsme zatím celý zbožím zaplnit nezvládli, si přímo říkal o to, abychom ho nabídli všem, kdo mají chuť a zájem se navzájem inspirovat, dozvídat se nové věci, sdílet zkušenosti i poznávat nové lidi a obzory.

Proto se pro vás budeme snažit připravovat kratší i delší setkání s lidmi, kteří mají co říct a předat, kteří nás mohou nečekaně obohatit, poradit, pobavit, či dokonce nakopnout novým směrem.

Pokud víte o někom, kdo tomuto popisu odpovídá, a byli byste rádi, aby se o něm dozvěděli i ostatní, napište nám svůj tip na e-mail jhzero@seznam.cz.

Pokud sami hledáte prostor, kde byste uspořádali přednášku či povídání pro cca 20 osob, rádi vám náš prostor poskytneme. Bližší podmínky si dohodneme osobně.20. 9. 2020 od 17:30 hod

13. 10. 2020 od 17:30 hod

VLASY BEZ ŠAMPONU

O tzv. no poo metodě (zkratka od no shampoo - bez šamponu) již slyšíme nějaký ten čas. Sem tam se k nám dostane zpráva, že si někdo myje vlasy jenom moukou nebo žloutky či co... ale jak je to doopravdy? Pokud vám vadí, co všechno obsahují běžné šampony, nebo jste se dostali již na hranu používání přírodních šamponů, či máte prostě jen chuť zkusit něco nového, přijďte si popovídat s Šárkou Polaneckou, která se metodě no poo věnuje již 6 let.