O NÁS

POJĎME SE VZDÁT KOUSKU POHODLÍ A ZAČÍT SE CHOVAT K ZEMI S VĚTŠÍ ÚCTOU.

Asi by tato záložka měla znít "O MNĚ", ale i když tady viditelně nevystupují, je tento projekt výsledkem práce mnoha lidí - rodiny i přátel, lidí, kteří se nadchli, aniž by mě znali, a nezištně mi svou pomoc nabídli. Všem moc děkuji.

Jmenuji se Hana Dubovská a žiji s mým mužem v malé vesnici nedaleko Jindřichova Hradce. Původním povolání jsem právnička, ale již před mnoha lety jsem toto povolání opustila, protože jsem cítila, že chci dělat něco, co mění život druhých k lepšímu.

Chtěla jsem pracovat s konkrétními lidmi na konkrétních věcech, a tak jsem se nejdříve pustila do interiérového designu. Následně jsem vyslyšela mou lásku k jídlu a s kamarádkou spustila vzdělávací projekt Akademie léčivé výživy a nyní mne volá stav planety Země a potřeba udělat něco, co udělat mohu.

Proto jsem se rozhodla zapojit do komunity bezobalových nadšenců a kromě toho, že se snažím snižovat množství odpadu v naší domácnosti, chci podpořit i ostatní, kteří chtějí produkovat méně odpadu.

A protože všechno se vším souvisí, záleží mi na tom, co jím a co používám v domácnosti na úklid i očistu. Proto u mne najdete ekologické čisticí prostředky, které nemusíte zamykat před dětmi, a můžete jimi klidně zalít zahrádku, a přírodní kosmetiku, která nepoškozuje naše tělo, ale pomáhá mu přirozeně v tom, na co je od přírody naprogramováno.

„Každý den se můžeme rozhodnout, jak chceme žít. Jak se budeme chovat k sobě samým, k sobě navzájem i k planetě jako celku. Nikdy není pozdě to změnit.“Tento projekt podpořili, ať již finančně či jinak, a můj srdečný dík patří těmto skvělým lidem:

Kriváňová Jana, manželé Matuškovi, Pokorný Miroslav, Bartková Lenka, Hladíková Lenka, Machaňová Petra, Langrová Elena, Spudilová Kristina, Šmuková Anna, Séčová Eliška, Hojková Markéta, Vodáček Ondřej, Šarlingrová Nikola, Tovtová Marta, Kroužek Jiří , Kopic Jiří , Koranda Petr, Hojková Markéta, Englická Kristýna, Vlasatá Miloslava, Šimonová Channa , Spudilová Kristina, Vlasatíková Kristýna, Malík Lukáš, Krninská Alžběta, Valentová Kateřina, manželé Vysloužilovi, Vysloužil Pavel a mnohým dalším.

Děkuji.