Co nám tělo říká, aneb nemoc jako Dar

Co je ve skutečnosti nemoc? Jak ji můžeme vnímat jinak, než jako "děsnou nespravedlnost"? Proč zrovna já musím být nemocný? Čím jsem si to zasloužil?

A máme možnost být opravdu zdraví nebo je nemoc nevyhnutelná součást života?

O duševních i duchovních příčinách nemocí a velkých možnostech, které má každé lidské tělo, si budeme povídat s Bc. Lenkou Zelinovou (Votavovou), která o sobě říká:

Ve své praxi i v osobním životě se zabývám souvislostmi a smysluplným žitím. S klienty společně hledáme příčiny jakékoli nerovnováhy v jejich životě. Mým cílem je nést poselství síly, kterou každý z nás má. Pomáhám svým klientům tuto sílu v sobě objevit a pochopit, že v rukou drží všechny nástroje proto, aby byli šťastní. Vracím se k prastarým moudrostem, mým rozhodovacím nástrojem je srdce, žiji v přírodě a s přírodou a jsem šťastná. V žití i ve stravování preferuji jednoduchost. Pracuji formou odblokování nefunkčních postojů, zpracovávám klientům individuální jídelníčky za pomoci kineziologického testu, dělám kurzy hubnutí, vařím a pracuji s bylinkami. Jak uvnitř, tak venku. Tím, co máme uvnitř, ovlivňujeme venek. To, co máme uvnitř, můžeme kdykoli změnit. Tomu věřím, to mi funguje.

Srdečně zvou

Hana a Lenka


Místo konání: Jindřichohradecké Zero, Masarykovo nám. 69, Jindřichův Hradec (vedle bistra Karot)

Termín konání: 22. 6. 2021  17:30 - 19:30 hod

Cena: 200,- (platí se na místě v hotovosti)


Přihláška na přednášku Nemoc jako Dar

Počet míst je omezen.